23 lata doświadczenie na rynku oraz uzyskana w tym czasie23 lata doświadczenie na rynku oraz uzyskana w tym czasie wiedza uczyniły, że jesteśmy w stanie Państwu zaoferować najbogatszy pokaźny asortyment z dziedziny telewizji industrialnej, systemów sygnalizacji włamań i monitoringu. Jak najbardziej przez lata dostępne technologie zmieniały się niejednokrotne, a podążanie z duchem czasu stało się naszym mottem. Do każdego kontrahenta przystępujemy indywidualnie i zestawiamy systemy zgodnie z jego przewidywaniami. Poza wyborem oprzyrządowania każdy kontrahent ma okazję liczyć na nasze wsparcie serwisowe. Zaświadczamy nie wyłącznie profesjonalne usługi w ramach aż 3 letniej gwarancji, lecz też obejmujemy nasze systemu serwisem pogwarancyjnym. Wielgachny wybór kamer do monitoringu i struktur do obserwowania ruchu powoduje, iż każdy, nawet w najwyższym stopniu wymagający konsument odnajdzie u Nas to czego pragnie. W swojej ogromnej ofercie mamy także współczesne wideofony przeznaczone do bloków i mieszkań jednorodzinnych, a także sprzęt IT. Nie wiesz https://gemini-tech.com.pl co wybrać? Napisz do Nas, nasz konsultant na pewno dopasuje perfekcyjne rozwiązanie.

Najnowsze artykuły:

Top